admin http://www.bures.lt/buriavimas Thu, 09 Apr 2020 14:07:00 +0300 en <![CDATA[Naujas 2020 inventorius jau Lietuvoje]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2020/04/09/naujas-2020-inventorius-jau-lietuvoje Nors ir su kliūtimis, bet naujas Starboard ir Severne inventorius jau Lietuvoje.
Atvyko:
Starboard Foil 150 ir Foil X 145 lentos
Severne angliniai gikai - Enigma 190-240 ir Freeride 160-220; Aliuminiai gikai

Severne foil burės Foil Glide 5,0, 6,0, 7,0. Tai lengviausios burės. Patikrinkite jų svorius! Čia rasite burės bandymo įspūdžius ir pernai metų Rugsėjo sesijos
Vienas iš naujų klientų apie Foil Glide 7,0 burę pasakė - tai pats geriausias metų pirkinys, nesitikėjau tokio efekto. Kitas pastebėjimas buvo toks - ji lengvesnė, nei mano penkiukė!

Taip pat atkeliavo Severne Air trapecijos. Labai lengvos, atlaikiusios jau trijų sezonų bandimus. O ir kaina tik €129!
Daug priedų, nuo parailgintuvų, iki šarnyrų gumų, lačių galiukų, ar giko galo blokelių burės kampui pritempti.

Žodžiu, sezonas prasidėjo, skambinkit, rašykit, daiktų yra.

]]>
Thu, 09 Apr 2020 14:07:00 +0300
<![CDATA[2020 inventoriaus užsakymas]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2019/10/01/2020-inventoriaus-uzsakymas Kaip jau daugelį metų yra, tai ir šiais metais renkame Starboard ir Severne užsakymą 2020 sezonui. Jei galvojate pradėti buriuoti vandensparniu, tai piuki proga susirinkti jums tinkamiausią derinį už patrauklią kainą. Starboard lentos, nuo iSonic slalomui iki Foil150 vandensparniams; Severne burės nuo Mach3 lenktynėms iki FoilGlide lengviausių kada nors buvusių kemberinių burių. Visą tai galite užsisakyti su didžiule nuolaida. Kad tai nėra tik žodžiai štai jums pavyzdys:

Starboard iSonic Carbon Reflex 2020 bet kuri slalominė lenta sezono metu internetinės parduotuvės kainuos €2799. Užsakę dabar taupote €700. iSonic Carbon technologijos lentos dar patrauklesne kaina - €1759. Severne HyperGlide foilams skirtos burės 8,0, 9,0, 10,0 nuo €789. FoilGlide 5,0, 6,0, 7,0 visas rinkinys burė, stiebas ir gikas tik nuo €1099.
 
Užeikite į gamintojų svetaines https://star-board.com/ ir https://www.severnesails.com/ ir peržiūrėkite visą inventoriaus paletę. Jei turite klausimų rašykit arba skambinkit mums.
 
Svarbu, jog inventoriaus rezervaciją padarytumėte iki Spalio 10 dienos. Nes kainos galioja tik užsakius iš anksto.
 
Gero vėjo
]]>
Tue, 01 Oct 2019 11:41:00 +0300
<![CDATA[Starboard SuperCruiser - pirmi įspūdžiai]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2019/06/18/starboard-supercruiser-pirmi-ispudziai pagaliau pavyko išbandyti Starboard SuperCruiser vandensparnį.

Kaip ir prieš kiekvieną bandymą yra kažkokie lūkesčiai. Pirmą dieną pakilti nepavyko, nes prie 0,1m/s vėjo nekyla net SuperC :) Vakar vėjas buvo V, PV. Startavau iš JachtKlubo. Vėjas kampu nuo kranto. Burė Severne HyperGlide2 8,0 su lenta Foil144. Šio foilo galinis sparnas turi galimybę reguliuoti kėlimo jėgą, keičiant galinio sparno kampą. Nustatau "Neutral". Kitos dvi pozicijos yra "More lift" ir "More stable". Kai nežinai ko tikėtis - visuomet rinkis vidurinę poziciją.

Išplaukiau. Pirmi gūsiai. Per vieną pabandau pasipumpuoti, bet nepavyksta pakilti. Nauji pojūčiai, gūsis per trumpas, gikas per aukštai (lenta siauresnė, o užsikėliau kaip ant Formulės). Pasitvarkau giko aukštį. Dar vienas gūsis. Šį kartą ilgesnis. Standartinė pumpavimo technika - priekinė koja kilpoje ir keli stiprūs būrės patraukimai neatpalaiduojant burės jėgos tarp jų. Lenta greitėja ir jau turėtų kilti... bet kol neįkišu galinės kojos į kilpą, tol nelabai ji šauna į orą. Toks labai saugus ir stabilus kilimas. Skrendu. Atrodo jog kažkas pakėlė ir neša virš vandens. Ateina gūsis, kūnas natūraliai pasiruošęs reaguoti ir stabilizuoti skrydį, burė gauna vėjo srautą, pagreitėju, bet iškarto tarsi kažkas amortizuotų jėgą ir greitėjimas sustoja. Tikras freeride saugumo jausmas. Bet visai ne toks, kaip būna naudojant freeride burę, kuri prie stipresnio vėjo keičia formą ir praranda efektyvumą. Tada daug energijos naudojama šilumai - kaista raumenys ir juntamas neefektyvumas, tarsi važiuotume žemesne pavara nuo kalno. O čia, turbūt dėl nustatyto "Neutral" sparno kampo, nei jėgos burėje padaugėjo, nei rankos apsikrovė. Tiesiog per trapeciją perduodi daugiau energijos į sparną ir priešingai, nei tai būtų su Race komplektu, sparno nereikia spausti žemyn - keičiant greitį jis skrenda labai stabiliai. Dar vienas pastebėjimas po Race inventoriaus, kurio nepastebėtų tas, kas nebuvo jo bandęs, tai, kad gavęs impulsą, kūnas turi tris kartus daugiau laiko į jį sureaguoti. Taigi, pradžioje budrumas buvo "Race mode" režimu ir skristi teko skalpelio tikslumu pagal gulsčiuką. Net buvo keista, kaip jis taip stabiliai skrenda. Po to atsirado lengvumo pojūtis, atsipalaidavau visai, nes sparnas viską daro už tave - "autopiloto režimas". Pirmi trys posūkiai ore nepavyko. Teko prietaisus kalibruoti, kojų padėtis ir spaudimo jėgą. Vėliau pasipylė vienas po kito oriniai. Dar vėliau prie visai mažo greičio. Dar vėliau didelio ir mažo spindulio. Žodžiu, kokio tik nori. Taip, posūkį su juo padaryti labai lengva, ypač kai pavyksta ir su greičiui skirtais sparnais. Mokytis šis sparnas - idealus.

Apibendrinimai:
Ar pakyla žymiai anksčiau nei Race sparna? Ne, ne žymiai. Iš esmės, tai vėjo vistiek reikia apie 3m/s kas yra Race derinių riba.
Ar posūkį padaryti lengviau? Taip, ypač prie mažesnio greičio. Posūkio padarymo didesnė sėkmė yra tame, kad sparnas skrenda su mažesne bure (plaukiau su HG2 8,0), o Race komplektui reiktų didžiausių 9,0 ar 10,0 ir tai apsunkintų manevrą - reiktų didesnio techninio tikslumo sėkmingam posūkiui atlikti.
Ar greitis labai skiriasi nuo Race rinkinių? Ar labai, ar ne, priklauso nuo to, kas yra laikoma labai, bet skiriasi. Maksimalus dienos greitis išėjo 37km/h. Su Race būtų apie 42km/h. Į vėją užkilti problemų nėra jokių, nors lygintis su Race neišeitų. Tačiau šis sparnas ir nėra skirtas kursui.

Ar praskrenda vėjo skyles lengvai? Čia klausimas į kurį norėjau atsakyti pats sau. Jei nieko nedarai, tai be vėjo šis sparnas nusileis iš skrydžio. Bet su juo galima gana efektyviai pumpuotis. Reik dar pasimokyti, bet įgudus skristum tol, kol pumpuotum. Tačiau vėjo vistiek šiek tiek reikia. Taigi, dėl mažesnio greičio vėjo skylėje užsibūnama ilgiau, nei su Race komplektu ir tam kad skristum reikia pasipumpuoti.

Ar stabilesnis? Taip, taip, taip. Jis stabilus, kaip stabilumo etalonas. Visi kiti foilai yra nestabilūs, lyginant su SurperCruiseriu.

Kam skirtas šis vandensparnis? Jis skirtas freeridui, tiem, kas nori ne sėdėti, o buriuoti. Tiems, kas turėjo formulę, bet ne tam kad dalyvautų varžybose, o tam, kad buriuotų "silpno" vėjo sąlygomis. Dabar jie gali buriuoti "be vėjo". Tiems, kas turi didelius slalomus, nes formulės nepatiko. Žodžiu, šitas vandensparnis 90% buriuotojų. Na, gal 80%.
 
SuperCruiseris komplektuojamas su patogiu kelioniniu Starboard stiliaus krepšiu. Liemens ir kojos tvirtinimas yra standartinis - galima tvirtinti bet kokią Starboard koją. Priekinio sparno tvirtinimas iš SUP ir Wave linijos - kitų burlentėms skirtų sparnų neuždėsi. Galinio sparno tvirtinimas - kintamo kampo, tam kad pritaikytumėte esamoms sąlygoms, ar jūsų poreikiams nuo "More Lift" daugiau kėlimo, "Neutral" neutralus iki "More stable" daugiau stabilumo.

Komplekto kaina €1399. Šiuo metu turime.

]]>
Tue, 18 Jun 2019 12:32:08 +0300
<![CDATA[Burlenčių mokykla]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2019/05/16/burlenciu-mokykla Šį savaitgalį pradedame burlenčių ir irklenčių mokyklos, bei nuomos sezoną. Veiksmo vieta - Kauno marių pusiasalis. Dėl vietų rezervavimo ir išsamesnės informacijos kreipkitės info@bures.lt
Dar yra kelios laisvos vietos.

Taip pat vyks ir vandensparnių nuoma. Būtina išankstinė rezervacija.

Gero vėjo

]]>
Thu, 16 May 2019 15:59:50 +0300
<![CDATA[Naujo sezono belaukiant]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2019/01/14/naujo-sezono-belaukiant Kol už lango gana tamsu ir šalta, galima ramiai ruoštis ateinančiam sezonui. Turime gerą pasiūlymą Severne produktams be ilgo išankstinio užsakymo. Inventoriaus sąrašą rasite čia - Sąrašas 2019

Su visa 2019 metų Severne kolekcija galite susipažinti atnaujintoje svetainėje. Nuo Kovo iki Gegužės  mėnesio (arba kol prekių bus sandėlyje) galėsime pateikti visą 2019 metų asortimentą su dviejų savaičių pristatymo terminu. Visą informaciją rasite čia www.severnesails.com

Rašykite mums info@bures.lt

Gero vėjo

]]>
Mon, 14 Jan 2019 10:24:00 +0200
<![CDATA[2019 inventoriaus užsakymas]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2018/10/10/2019-inventoriaus-uzsakymas Renkamas užsakymas 2019 metų inventoriui. Kam aktualu rimti daiktai už mažesnę kainą, būtinai pasinaudokite šiuo pasiūlymu.
Starboard vandensparnių nauji lenktyniniai modėliai. Kolekcija čia
Severne Mach2 Slalomo burės. Kolekcija čia
Severne Enigma atsinaujinę angliniai gikai. Kolekcija čia
Severne hidrokostiumai ir trapecijos. Kolekcija čia
Hidrokostiumų dydžių lentelė
Severne HyperGlide2 vandensparniams skirtos burės.


Apie viską išsamiau
Severne Mach2 Slalomo burės dominuoja PWA pasaulio taurės varžybose su kuriomis kovojama tik dėl pirmų vietų. Užsakius bures Spalio mėnesį garantuojame nuolaidą, kuri siekia apie 30% (kainos nurodytos jau su nuolaida, jei nepaminėta kitaip).
Mach2 5,0 - €669
.......
Mach2 9,4 - €899


Visiškai atsinaujinę angliniai gikai su nauja ilgio reguliavimo sistema. Didesnis standumas su mažesniu svoriu!

Starboard vandensparnių linija, skirta burlentėms pasipildė ir prasiplėtė naujais modeliais. Pats naujausias lenktyninis rinkinys Race PRO kompelktuojamas su nauju Millennium 1000 sparnu ir 110cm koja.
Taip pat norime atkreipti jūsų dėmesį į naujausią, dar tik 2019 metų sezone pasirodysiantį Starboard Race ALU vandensparnio rinkinį. Šio rinkinio išskirtinumas - patraukli kaina. Jį sudaro lenktyninis 800 sparnas, 115 cm liemuo ir 255 galinis sparniukas (taip, tai tos pačios komplektuojamosios dalys, kurios įeiną į beveik dvigubai brangesnio Race derinio komplektaciją), bei 95cm ilgio aliuminė koja. Kaip matote, kojos ilgis yra toks pats, kaip Race komplekte. Vienintelis skirtumas, kad koja ne anglinė, o aliuminė. Šio komplekto kaina tik €1299. O užsakius Spalio mėnesį, jis jums kainuos dar pigiau - €1150.

Kostiumai ir trapecijos kurti ne tik, kad jaustumėtės kuo laisviau, bet ypatingas dėmesys skirtas į burlentininkų laikyseną. Air trapecijos net šlapios yra pačios lengviausios juosmeninės trapecijos iš visų Severne modelių

HyperGlide2 burės yra specialiai vandensparniams sukurtos aukšto profilio burės. PWA ir Pasaulio čempionato nugalėtojai naudojo būtent šių burių prototipus.
HyperGlide2 8,0 €796
HyperGlide2 9,0 €846
HyperGlide2 10,0 €876

]]>
Wed, 10 Oct 2018 18:42:24 +0300
<![CDATA[Starboard vandensparnių 2018 užsakymas]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2017/09/27/starboard-vandensparniu-2018-uzsakymas Buvo labai intensyvus sezonas. Atėjo laikas ruoštis sekančiam, kad jis būtų ne ką įdomesnis. Formuojame Starboard povandeninių sparnų - foilų užsakymą. Norintiems sutaupyti, tai puiki proga įsigyti patikimus, išbandytus, pasitvirtinusius ir tikrai tinkančius pradžiai, bei varžyboms, sparnus. Mes jūms siūlome 10% nuolaidą 2018 metų visiems modeliams užsakytiems iki Lapkričio 10 dienos.

Daugiau informacijos apie produktus:

Aliuminiai sparnai ir jiems pritaikytos lentos

http://www.star-board-windsurfing.com/2018/boards/2018-foil-boards/

GT ir TEAM komplekto palyginimas https://youtu.be/HYy68uSZ_kA

Angliniai sparnai https://starboardfoils.com/

Video apžvalga https://youtu.be/YjgUtyTRyyk

Čia rasite užsakymo formą ir kainas STARBOARD 2018_FOIL

Jei nežinote koks sparnas jums geriausiai tinka, mes mielai jus pakonsultuosime ir patarsime, kad jūsų įspūdžiai būtų tokie geri, kaip ir visų išbandžiūsių Starboard sparnus.

Rašykite mums info@bureslt
arba skambinkite 868511895
 

Gero vėjo

]]>
Wed, 27 Sep 2017 13:31:00 +0300
<![CDATA[Starboard ALU foilai, vandesparniai]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2017/09/04/starboard-alu-foilai-vandesparniai Starboard kompanija aktyviai dalyvauja povandeninių sparnų kūrimo procese. Vasaros pradžioje buvo pristatytas vienas sėkmingiausių modelių rinkoje. Nedarant kompromisų kokybei atėjo laikas ir ekonomiškam Starboard sparnų modeliui. Tiesą pasakius, jų yra net du - tai Starboard Freeride ALU ir Starboard GT ALU. Trumpai apie kiekvieną iš jų.


Starboard Freeride ALU - tai lengviausią pažintį su sparnais suteikiantis komplektas. Jis kyla prie mažiausio greičio ir yra labai stabilus - tai ko reikia pradžiai! Komplektą sudaro aliuminė 75 cm koja, trumpas 75 cm liemuo, Freeride 1100 priekinis sparnas, bei Freeride 500 stabilizatorius.

Starboard GT ALU - tai beveik toks pats modelis kaip ir GT Carbon, tik, kaip matome iš vardo, vietoje anglinės kojos yra aliuminė. Šis modelis skirtas silpnam ir vidutiniam vėjui ir turi puikias stabilumo charakteristikas.

Abu šie sparnų modeliai turi dugno atramas. Atrodo menkas, ir gal būtų, nereikšmingas priedas. Tačiau jo dėka jūs šiuos sparnus galite naudoti su turima lenta, kuriai tinka vairai su Deep Tuttle galvomis, ir būti ramus, jog lengvai nesulaužysite savo lentos. Žinoma, geriausia yra turėti specialią lentą, kuri yra sustiprinta, bet šie sparnai leidžia pradėti naują buriavimo etapą su turimomis lentomis.

Abiejų sparnų, tiek Freeride ALU, tiek ir GT ALU kaina yra €1199. Abu šie sparnai yra visiškai suderinti su Starboard moduline programa, tai reiškia, kad jūs galite imti bet kurią kito sparno komplekto dalį ir sukti prie savo turimų elementų - kojos, liemens, ar duoti draugui, kuris turi kitokį komplektą, pabandyti savo sparnus. Taip pat jūs galite papildyti savo sparnų derinį bet kokia norima detale - ilgesne koja, ilgesniu liemeniu, kitais sparnais. Tai unikali tobulinimo galimybė, kurią jums siūlo Starboard.

Su kitais Starboard sparnais galite susipažinti gamintojo svetainėje starboardfoils.com

]]>
Mon, 04 Sep 2017 11:26:00 +0300
<![CDATA[Severne burės, stieba, gikai]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2017/06/05/severne-bures-stieba-gikai   Renkamas Severne burių, stiebų ir gikų užsakymas. Šiuo metu esamų burių sąrašą rasite čia 
Stiebai ir gikai yra čia

Rašykit arba skambinkit info@bures.lt

868511895

]]>
Mon, 05 Jun 2017 10:59:00 +0300
<![CDATA[Starboard lentų užsakymas]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2017/06/05/starboard-lentu-uzsakymas  Renkamas Starboard lentų užsakymas. Šiuo metu esamų lentų sąrašą rasite čia 

Rašykit arba skambinkit info@bures.lt

868511895

]]>
Mon, 05 Jun 2017 10:52:36 +0300
<![CDATA[Starboard Foilų užsakymas]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2017/04/07/starboard-foilu-uzsakymas  Renkame Starboard foilų užsakymą. Turime 5 vienetus team rideriams. Kiekvienas pareiškęs norą gali pasinaudoti nuolaida.

 
..............  Team kaina;        Kaina
Carbon Slalom € 1539;   € 2,049.00 
Carbon Race € 1588; € 2,149.00 
Carbon GT € 1539;    € 2,049.00 
Carbon Ultra € 1539;    € 2,049.00 
Carbon Team € 2195;     € 2,899.00
 
Čia rasite Starboard foilų katalogą
 
Šiek tiek apie modelius. 
Ultra - stipriam vėjui ir greičiui skirtas sparnas
Slalom - dėl didesnio galinio stabilizatoriaus šis derinys yra stabilesnis, bet nėra toks greitas.
Race - komplektas skirtas anksčiausiam iškilimui, didžiausiai keliamajai jėgai ir geriausiems kampas į vėją. Žodžiu - RACE.
GT - komplektas eina su trumpesniu sparnu, labiau tinkamu mokymuisi.
 
[color=#FF0000]Team komplekte[/color] gaunate visas komplektuojančias dalis, kurių dėka galite susirinkti bet kurį iš Ultra, Slalom ar Race derinių:
Vieną kotą;
Du liemenis;
Du priekinius skirtingų dydžių sparnus;
Du skirtingų dydžių stabilizatorius;
 
 Tai geriausias pasirinkimas rinkoje!
 
Jau užsakyti 2 iš 5 team foilų.
 
Užsakymus siųskite info et bures.lt
 
Gero skrydžio
]]>
Fri, 07 Apr 2017 11:15:02 +0300
<![CDATA[Povandeniniai sparnai - Foilai]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2017/03/31/povandeniniai-sparnai-foilai  Jau turbūt daugeliui teko apie tai girdėti, bet burlenčių pasaulyje ši naujovė iki šiol didelio dėmesio nesusilaukė. Dėl techninių reikalavimų ir mažesnės bendruomenės burlentininkai juos dar nedrąsiai bando. Apie ką mes čia? O gi apie povandeninius sparnus - foilus. Aitvarų ir irklenčių sporto atstovai foilus įsisavina jau visu greičiu. Aitvarų lenktynėse nepamatysite nei vieno be povandeninio sparo. Banglentininkai ir irklentininkai bangas raižo sklęsdami virš jų ir džiaugiasi naujais pojūčiais ir atsivėrusiomis galimybėmis - čiuožti net ir prie labai mažų bangų.

  Kam povandeninis sparnas tinka labiausiai? Vidaus vandenyse, kur nėra nei terminių vėjų, nei didelių atvirų plotų vėjui įsibėgėti tenka rinktis vieną iš dviejų, arba retai buriuoti, arba turėti plačią lentą su didelę bure. Čia nuomonės išsiskiria ir vieni rečiau buriuoja, kiti tai daro su didelėmis burėmis. Foilai į šią situaciją turėtų įnešti esminį pasikeitimą - buriuoti galima ir dažnai, ir prie silpno vėjo. Taigi, abi šios buriuotojų grupės ant vandens galės susitikti daug dažniau. Jei jūsų turima didžiausia burė yra 8,0-9,0, tai jūs jau karalius - tokias bures galėsite naudoti prie silpniausio - 6-8 mazgų vėjo (3,5-4 m/s). O jei jūs turite Formulės lentą, tai ji taip pat puikiai tiks "skraidymui" su povandeniniu spartu. Tai įrodo Gonzalo ant formulės užsidėjęs 7,8 burę

 Buriavimas su foilais, nesumažina minimalaus vėjo reikalavimų. Jo vistiek reikia panašiai, kaip Formulei su didelėmis burėmis - apie 6-8 mazgų, kad galėtum užtikrintai buriuoti. Tačiau foilai suteikia galimybes su mažesnėmis burėmis, pasiekti didelių potyrių. Kadangi burės gali būti naudojamos mažesnės, tai daug platesnis ratas žmonių galės mėgautis lengvo ir vidutinio vėjo buriavimo malonumais, bei tai daryti su mažesne fizine įtampa. 
Nuo šiol, prie silpno vėjo posakį "susitiksim ant vandens" reikės keisti "susitiksim virš vandens"

Gero vėjo


 

 

]]>
Fri, 31 Mar 2017 08:30:00 +0300
<![CDATA[Burlenčių mokykla Kaune]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2016/05/13/burlenciu-mokykla-kaune Nuo Birželio pradžios visu pajėgumu pradeda veikti buriavimo mokykla Kaune. Jau daugiau kaip 10 metų mokome buriuoti burlente. Prisijunkite ir jūs prie šį laisvalaikio praleidimo būdą pamėgusių būrio!

Dėmesio! Jei rezervuojate dvi ar daugiau vietų burlenčių mokykloje internetu http://www.bures.lt/burlenciu-mokykla likus daugiau nei dviem savaitėm iki kursų, mes jums suteiksime nuolaidą ir savaitgalio kursai jums kainuos tik €79 žmogui, o trijų dienų kursai darbo dienomis tik €89 žmogui.

Daugiau informacijos apie mūsų mokyklą rasite čia http://www.bures.lt/burlenciu-mokykla/buriavimo-mokykla

Vieną iš nuotraukų galerijų rasite čia

Mūsų Facebook puslapis

]]>
Fri, 13 May 2016 07:30:00 +0300
<![CDATA[Dovanų kuponas]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2015/12/09/dovanu-kuponas Butės.lt kuponas - tai puiki dovana draugams ir artimiesiems. Ir visai nesvarbu ar tai bus elektroninis ar tikras dovanų kuponas - visą ateinantį sezoną jį bus galima iškeisti į tobulą savaitgalį ant vandens mokantis buriuoti burlente, ar valandą irstantis irklente. Juk svarbiausia - įspūdžiai!

Užsisakyti kuponą galite parašę mums info et bures.lt arba paskambinę 8 685 1189

]]>
Wed, 09 Dec 2015 13:20:00 +0200
<![CDATA[Lenktyninių irklenčių prototipai]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2015/10/23/lenktyniniu-irklenciu-prototipai Lenktyninių irklenčių kainos yra gana didelės. Dėl to siūlome unikalią galimybę įsigyti lenktyninių prototipų. Kai kurie iš jų yra kaip serijiniai, tik su estetiniais trūkumais.

Išsami informacija apie būklę, detalios nuotraukos viršaus ir dugno gali būti atsiųstos paprašius.
 

STARBOARD SPRINT 12'6" x 28" CUSTOM GLASS - €981

STARBOARD ALL STAR 12'6" x 25" V.X PROTOTYPE - €747

STARBOARD ALL STAR 12'6" x 26.5" CARBON PROTOTYPE - €794


Klausimai, užsakymai info@bures.lt

]]>
Fri, 23 Oct 2015 12:53:49 +0300
<![CDATA[draugo savaite]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2015/07/13/draugo-savaite Dėmesio!
Liepos 13-19 Bures.lt mokykloje yra draugo savaitė. Užsiregistruok į Liepos 14-16, ar 18-19 buriavimo pamokas ir atsivesk draugą tik už 10 Eurų! Registracija čia: http://www.bures.lt/burlenciu-mokykla

Registruodamiesi vardo skiltyje parašykite - "(jūsų vardas) su draugu"


Gero vėjo

]]>
Mon, 13 Jul 2015 12:26:53 +0300
<![CDATA[2015 sezono naujienos]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2014/09/24/2015-sezono-naujienos Jau daugelis žino ir laukia rudens, kaip ir kiekvienais metais, ateinančio su naujienomis. Šis ruduo ne išimtis. Formuojam užsakymą 2015 metų sezonui. Kas pasirūpina inventorium išanksto, mes suteikiame dosnias nuolaidas. Slalomo ir Formulės entuziastai jau suprato, jog geriau apsispręsti rudenį, ko reikės kitam sezonui, gauti reikiamą inventoriu laiku ir dar su labai didel nuolaida, nei ieškoti sezno pradžioje ir mokėti daug brangiau. Taigi, sėsk valandai prie kompo ir panaršyk šiuos puslapius, bei užsisakyk tai ko reikės kitam sezonui

http://www.star-board.com

http://www.severnesails.com

O iš mūsų pusės pažadame 15%, ar 20% nuolaidas naujiems daiktams. Tokios kainos bus tik 2015 metų pabaigoje, kai vyks išpardavimai. Aplenk laiką! :D

Čia keletas rekomendacijų:

http://www.star-board-windsurfing.com/2015/products/boards/waterman-package

Tai WindSup komplektas. Lenta yra labai gerų slidimo vandeniu savybių, kas svarbu irkelntėms. Tačiau jei yra vėjas, pramogauti bus daug smagiau su bure. Ši lenta taip pat labai lengvai išglisuoja, nes nėra didelio jėgos slenksčio, o lenta tiesiog nuolat greitėja ir pereina į glisą labai švelniai. Viso šio komplekto kaina, į kurį įeina lenta, burės kompkektas (burė, stiebas, gikas, prailgintuvas) ir irklas yra tik 1499 Eurai. Šiai, kainai, užsakius prekes rudenį, pažadame pritaikyti nuolaidą!

Na ir žinoma, bene geriausios lenktyninės burės tiek Slalome, tiek Formulės disciplinose - Severne Reflex-6. Paklauskite bet kurio Lietuvos sportininko, ar entuziasto, kuris buriuoja su šiomis burėmis, kaip jis vertina Reflex 5 bures? Tikėtiniausias atsakymas - tai visų laikų geriausios Severne lenktyninės burės, kokias esu turėjęs. Jokių kemberių spardymo, ar net lietimosi prie jų - burė vartosi nuostabiai. Didelis vėjo diapazonas. Optimalus greičio ir jėgos santykis. Visas šias savybes perėmė ir Reflex 6 burės, kuriomis buriuos geriausi Lietuvos ir Pasaulio sportininkai.

Didžiausias nuolaidas garantuojame tiems, kas rezervuos inventorių iki Spalio 8 dienos.

Dėl rezervacijų kreipkitės: info et bures.lt ir 8 685 11895

Gero vėjo!

]]>
Wed, 24 Sep 2014 11:47:00 +0300
<![CDATA[Vaavud vėjo matuokliai]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2014/08/20/vaavud-vejo-matuokliai Pristatome naują produktą tinkantį visiems kam svarbu žinoti vėjo greitį. Tai Vaavud kaušelinis vėjo matuoklis.

Sukurtas aktyviems

Dizaino idėja paimta iš profesionalių kaušelinių anamometrų tik naudojant du, o ne tris kaušelius. Dėl šios dizaino smulkmenos Vaavud vėjo matuoklis yra labai patogus keliaujant. Jį tiesiog galima laikyti kišenėje, arba prisikabinti prie diržo specialiame dėkle.

Turėdami Vaavud vėjo matuoklį jūs prisijungsite prie bendruomenės, kuri dalijasi vėjo matavimo duomenimis. Tokiu būdu, kiekvieną kartą pamatavę vėjo greitį jūs pasidalinsite matavimo duomenimis su kitais Vaavud aplikacijos vartotojais. Arba galėsite pasižiūrėti koks vėjo greitis išmatuotas jūsų buriavietėje prieš išsiruošiant buriuoti. Taigi, kuo didesnė bendruomenė, tuo didesnė nauda visiems vartotojams.

Tikslumas

·         Išbandytas ir sukalibruotas Danijos Technologijų Universiteto specialiame vėjo tunelyje

·         Tikslumas yra ne mažiau kaip 0,2 m/s

·         Nejautrus vėjo krypčiai. Tai reiškia, kad matuoklio nereikia atsukti tiesiai į vėją, kad būtų išmatuotas tikslus vėjo greitis.

·         Vaavud aplikacija jungiasi prie jūsų telefono jutiklių, kad būtų sumažinta netikslaus vėjo greičio matavimo tikimybė.

·         Veikia su dauguma iPhone, bei Android operacinę sistemą naudojančių telefonų. Visas tinkančių įrenginių sąrašas

Galite rinkis iš trijų matuoklio spalvų - raudonos, baltos ir žalios. Vaavud matuoklių kaina yra 45 Eurai. Pristatymas nemokamas visoje Lietuvoje. Užsakymus siųskite adresu info@bures.lt

Gero vėjo

Bures.lt komanda

]]>
Wed, 20 Aug 2014 08:00:00 +0300
<![CDATA[Lietuvos Respublikos burlenčių Taurė'14]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2014/05/14/lietuvos-respublikos-burlenciu-taure-14
Šį savaitgalį vyko Lietuvos Respublikos Burlenčių taurė 2014 Formulės ir Slalomo disciplinoms. Pateikiame Gedimino Gresevičiaus LTU 76 įspūdžius.
 
Kaip ir prieš kiekvienas varžybas, vėjo prognozes pradėjau sekti jau savaitės pradžioje. Vėjo turėjo būti. Nors prognozės keitėsi ir rodė vis silpnesnį vėją, bet Formulei turėjo užtekti. Tik atvažiavus į Kintus pastebėjau labai žemą Kuršių marių vandens lygį. Taip,... bristi reikės toli,- pagalvojau. Bet nieko panašaus. Bridom tiek, kiek ir visuomet. Vyriausias teisėjas Bull'ius (Mindaugas) nusprendė paįvairinti distanciją ir padarė dvejų vartų distanciją, o starto linija yra per vidurį distancijos, bei sutampa su finišo linija. Panašiai kaip Pasaulio čempionate http://www.formulawindsurfing.org/filez/calendar/140428_1/course-day-2-newer.doc tik finišuojame ten pat kur ir startuojame - prieš vėją.
Ši distancija pakišo koją antro plaukimo metu. Startavau nelabai gerai, dėl to teko visus vytis. Kaip supratau, tai suteikiau daug džiaugsmo dalyviams, kai prie pirmo ženklo atsidūriau vienas iš paskutinių. Antro rato pabaigoje vijausi latvį Raimonds Zelc LAT 27. Pavyko aplenkti, bet kylant iki finišo linijos per daug toli užkilau ir jis buvo pirmas. Kampų suderinimas vyko visų varžybų metu. Antrą kartą už per didelį nepasitikėjimą nubaudė Giedrius Liutkus LTU 11. Nors atrodė, jog reikia dar dar patraukti, bet prieš pusę minutės apsisukęs Giedrius pataikė į vartus, o aš turėjau į viršutinį ženklą lėkti vos ne pavėjui. Tokių klaidų daryti negalima. "Prietaisus" teko kalibruoti stipriai.
Nors vėjas Sekmadienį papūtė iki 12m/s bet kryptis Slalomui buvo labai nepalanki - kampu nuo kranto. Po 6 plaukimų buvau pirmoje vietoje. Tačiau jei būtų įvykęs 7-tas plaukimas, ateitų laikas antram blogiausio rezultato atmetimui ir tokiu atveju 6 plaukimų rezultatas būtų absoliučiai vienodas su Giedriumi ir varžybų nugalėtoją lemtų 7-to plaukimo baigtis. Bet, po pertraukos vėjas staigiai sėdo ir nebuvo galima duoti daugiau startų. Nugalėtojų trejetukas užsipildė taip:
 
1. Gediminas Gresevičius LTU76

2. Giedrius Liutkus LTU11

3. Mindaugas Kriukelis LTU64

Nugalėtojo maudynės https://www.facebook.com/media/set/?set=a.866450830048423.1073741846.116663655027148&type=3

]]>
Wed, 14 May 2014 09:47:09 +0300
<![CDATA[Tiesiai iš gamyklos]]> http://www.bures.lt/buriavimas/2014/01/29/tiesiai-is-gamyklos Prieš kurį laiką rašėme apie galimybę įsigyti įpatingų vienetinių burlenčių. Tada didžioji dauguma interesantų pavėlavo pareikšti norą ką nors įsigyti, nes visos lentos buvo parduotos.

Skelbiame antrą tokią galimybę, su sumažintomis kainomis ir atnaujintu asortimentu. Sąraše yra 2015 metų prototipai - tai lentos, kurios pasieks savo klientus tik po metų ar daugiau ir kainuos bemaž dvigubai tiek, kiek kainuoja prototipas.

Jei kas nors domina, nesnauskite, nes tai paskutinė galimybė prisidėti prie jau suformuoto užsakymo. Vėliau transportavimo išlaidos bus per didelės ir teks laukti kitos žiemos...

Dėmesio, dėmesio - šį kartą yra ir SUP įrklenčių ir banglenčių.

Starboard prototipų kainoraštis

]]>
Wed, 29 Jan 2014 22:16:00 +0200