Akinio spotas

Koordinatės: 56° 1'49.52"Š ir  21° 4'10.30"R

Privažiavimas:  Vykite taip kaip nurodyta Moncičkių buriavietėje, tiesiog laikykitės Šventosios miestelio krypties. Privažiavę pirmą didelę sankryžą sukite į kairę ir vykite visą laiką pagrindiniu keliu. Privažiavę gyvenamąjį kompleksą sukite į dešinę ir apvažiuokite jį iš dešinės pusės. Apvažiavę gyvenamuosius namus atvyksite iki sankryžos. Sukite į Jūros gatvę ir važiuokite ja tiesiai tiesiai iki pat pabaigos. Tada sukite kairėn į Prieplaukos gatvę ir važiuokite ja tiesiai. Laikykitės dešinės  ir pamatę atsišakojimą šiek tiek dešiniau – važiuokite ten. Privažiuosite Šventosios uostą. Iki spoto bus likę tik pereiti per kopą. Kitas variantas yra vykti prie „Energetiko“ sveikatingumo bazės  ir susitarus važiuoti per jį teritoriją iki jos gale esančių tualetų. Ten esančioje aikštelėje galima palikti savo automobilį ir iki spoto inventorių nusinešti maždaug gerus 75 m per kopą. Taip pat galima bandyti rizikuoti i važiuoti nuo Monciškių spoto Ošupio taku tiesiai iki Jūros gatvės. Tik reiki a būti atsargiems ir gudriems, kad policija nenuskriaustų.

Tinkamas vėjas: PV, ŠV.

Įspėjimai: Šiek tiek sudėtinga su parkavimu. Šiuo metu vyksta rimtos uosto statybos, todėl jos palieka rimtų pasvarstymų kaip spotas atrodys po jų.

Jeigu jūs neradote tarp mūsų pateiktų buriaviečių savo mėgstamiausios ir manote jog ji turėtų būti šioje svetainėje, tuomet drąsiai rašykite e-laišką mums ir jūsų mėgiama vietovė taps prieinama visiems kas norės buriuoti tose vietose.
Apibudindami savo buriavietę prašome paminėti šiuos punktus:

  • Trumpas aprašymas vietovės kurioje yra buriavietė (jei ši vietovė dar nėra įtraukta į sąrašą)
  • Buriavietės aprašymas
  • Buriavietės charakteristikos (prie kokių vėjo krypčių geriausiai, gerai ir nepatariate buriuoti)
  • Buriavimo sąlygos (koks dugnas, kaip greitai gilėja, kokio dydžio akvatorija)
  • Kaip privažiuoti
  • Papildomai galite pridėti kelias nuotraukas su vietovės vaizdais
Laukiame naujų pasiūlymų - info@bures.lt