Girionys

Koordinatės: 54°51'46.69"Š ir 24° 2'36.46"R

Privažiavimas: atvykimas nuo Kauno pusės yra pervažiavus iš Petrašiūnų per Kauno HE. Pervažiavę užtvanką iškart už jos sukite į dešinę ir važiuokite žemyn nuo kalno. Kalno apačioje bus nedidelis žiedas, išvažiavimas antras Vaišvydavos kryptimi. Važiuokite visada pagrindiniu keliu, užkilę ant kalno laikykitės dešinės ir važiuokite pro gyvenamuosius rajonus. Jums už nugaros turi likti IKI parduotuvė. Privažiuosite sankryžą, joje sukite Žiegždrių kryptimi. Privažiuosite Girionių gyvenvietę. Važiuokite iki jos galo ir kai pamatysite gyvenvietės pabaigos ženklą ieškokite posūkio į kairę. Tada keliu tiesiai iki vandens.

Tinkamas vėjas: V, PV, ŠV, Š.

Įspėjimai: nulipant yra statokas slenkstis, o vandenyje prie kranto yra didesnių akmenų, todėl reikėtų pasaugoti savo inventorių. Esant tam tikroms vėjų kryptims vasaros metu į Girionių įlanką yra supučiamas didelis kiekis žolių.

Jeigu jūs neradote tarp mūsų pateiktų buriaviečių savo mėgstamiausios ir manote jog ji turėtų būti šioje svetainėje, tuomet drąsiai rašykite e-laišką mums ir jūsų mėgiama vietovė taps prieinama visiems kas norės buriuoti tose vietose.
Apibudindami savo buriavietę prašome paminėti šiuos punktus:

  • Trumpas aprašymas vietovės kurioje yra buriavietė (jei ši vietovė dar nėra įtraukta į sąrašą)
  • Buriavietės aprašymas
  • Buriavietės charakteristikos (prie kokių vėjo krypčių geriausiai, gerai ir nepatariate buriuoti)
  • Buriavimo sąlygos (koks dugnas, kaip greitai gilėja, kokio dydžio akvatorija)
  • Kaip privažiuoti
  • Papildomai galite pridėti kelias nuotraukas su vietovės vaizdais
Laukiame naujų pasiūlymų - info@bures.lt