Kapinaitės

Kapinaičių buriavietė jau daug metų tarnauja buriuotojams, yra mėgiama tada, kai pučia netinkamas vėjas buriavimui Jachtklube. Buriuotojai kiekvieną pavasarį rengia aplinkos tvarkymo akciją.

Koordinatės: 54°54'13.02"Š ir 24° 6'36.66"R

Privažiavimas: jeigu vykstate į Kapiniačių buriavietę iš Kauno, rasti bus nesunku, nes ji yra visai šalia greitkelio Kaunas – Vilnius. Išvažiuokite iš Kauno ir važiuokite keliu A1 Vilniaus kryptimi. Stebėkite dešinėje esančius pastatus. Pravažiuokite tiltą, Bajorkiemio restorano teritoriją. Nuo Bajorkiemio važiuokite Vilniaus kryptimi dar apie 800 m. Dešinėje pusėje pamatysite nedidelį įvažiavimą į mišką. Sukite dešinėn, važiuokite miško keliuku visą laiką tiesiai. Maždaug už 300 m. turėtumėte savo kairėje pamatyti nedideles kapinaites. Vadinasi, vykstate tinkama kryptimi. Važiuokite tiesiai link vandens.

Tinkamas vėjas: V ir ŠV.

Įspėjimai: nors aikštelė ir didelė, tačiau statyti mašinos arčiau nei 50 m nuo vandens nerekomenduojame, nes gali tekti aiškintis su aplinkosaugininkais. Šioje vietoje kiek ilgokas seklus atabradas, todėl saugokite lentų vairus, o vasarą yra šiek tiek problemų su žolėmis.

Jeigu jūs neradote tarp mūsų pateiktų buriaviečių savo mėgstamiausios ir manote jog ji turėtų būti šioje svetainėje, tuomet drąsiai rašykite e-laišką mums ir jūsų mėgiama vietovė taps prieinama visiems kas norės buriuoti tose vietose.
Apibudindami savo buriavietę prašome paminėti šiuos punktus:

  • Trumpas aprašymas vietovės kurioje yra buriavietė (jei ši vietovė dar nėra įtraukta į sąrašą)
  • Buriavietės aprašymas
  • Buriavietės charakteristikos (prie kokių vėjo krypčių geriausiai, gerai ir nepatariate buriuoti)
  • Buriavimo sąlygos (koks dugnas, kaip greitai gilėja, kokio dydžio akvatorija)
  • Kaip privažiuoti
  • Papildomai galite pridėti kelias nuotraukas su vietovės vaizdais
Laukiame naujų pasiūlymų - info@bures.lt