Lampėdžiai

Tai nedidelis vandens telkinys Kauno miesto pašonėje. Jis labai mėgstamas vasaros metu vietinių ir miesto gyventojų, todėl žmonių kiekis ten būna didelis. Šis telkinys tinkamas praktiškai prie visų vėjų, nes jo ekvatorija nėra didelė. Smagiausia jame būna tada, kai Kauno marios žydi.

Koordinatės: 54°54'49.05"Š ir 23°49'5.62"R

Privažiavimas:  Kauno mieste vykite vakarų kryptimi į Vilijampolės rajoną. Ten važiuokite pagrindiniu Raudondvario plentu . Jūsų kairėje turi likti „Sanitex“ pastatas. Sekančioje sankryžoje sukite į kairę (šioje gatvėje yra teritorinė Kauno muitinė) ir važiuokite pagrindiniu keliu. Pravažiuokite po aviaduku ir judėkite tiesiai. Maždaug už 250 m privažiuosite prie Lampėdžių gyvenvietės, sukite sankryžoje į dešinę, už 100 m sukite į kairę ir važiuokite Lampėdžių karjero pakrante. Sustojimo vietą galite rinktis, tačiau pagrindinis paplūdimys yra važiuojant šiuo keliuku apie 1 km nuo įsukimo.

Tinkamas vėjas: smagiausia Lampėdžių karjere, kai pučia stiprokas V krypties vėjas – tada galima rengti greičio varžybas.  O dėl ekvatorijos kompaktiškumo čia tinkami beveik visi vėjai.

Įspėjimai: prie Lampėdžių rengiamas didelis kempingas, greitu metu bus galima apsistoti jame. Dugnas smėlėtas, bet dėl didelio žmonių kiekio gali būti stiklo šukių ar aštrių daiktų. Nulipimas vietomis šiek tiek status, prie kranto greitai gilėja. Saugokite savo daiktus nuo ilgapirščių.

Jeigu jūs neradote tarp mūsų pateiktų buriaviečių savo mėgstamiausios ir manote jog ji turėtų būti šioje svetainėje, tuomet drąsiai rašykite e-laišką mums ir jūsų mėgiama vietovė taps prieinama visiems kas norės buriuoti tose vietose.
Apibudindami savo buriavietę prašome paminėti šiuos punktus:

  • Trumpas aprašymas vietovės kurioje yra buriavietė (jei ši vietovė dar nėra įtraukta į sąrašą)
  • Buriavietės aprašymas
  • Buriavietės charakteristikos (prie kokių vėjo krypčių geriausiai, gerai ir nepatariate buriuoti)
  • Buriavimo sąlygos (koks dugnas, kaip greitai gilėja, kokio dydžio akvatorija)
  • Kaip privažiuoti
  • Papildomai galite pridėti kelias nuotraukas su vietovės vaizdais
Laukiame naujų pasiūlymų - info@bures.lt