Monciškės

Smagi buriavimo jūroje vieta, kurioje rengiamos įdomios buriavimo varžybos, tokios kaip „Vartų maratonas“ Šios varžbos skirtos atminti lietuvio buriuotojo perplaukimą per jūrą su burlente. Ačiū jums, Arūnai Rinkevičiau LTU109.

Koordinatės: 56° 0'12.87"Š ir  21° 4'24.99"R

Privažiavimas: Važiuojame autostrada Klaipėdos kryptimi. Privažiavę Klaipėdos žiedą pirmas išvažiavimas iš jo, vykite Palangos kryptimi. Važiuokite pagrindiniu keliu ir kirskite Palangos kraštą ir važiuokite link Palangos oro uosto. Pravažiuokite jį ir ieškokite nuorodos į kairę pusę su užrašu Monciškės. Pamatė nuorodą sukite į kairę pusę. Važiuokite pagrindiniu keliu. Už keliš šimtų metrų staigus posūkis į dešinę ir iškart į kairę. Tada tiesiai, pro Vila Sraigė iki neįgaliųjų poilsinės bazės. Jeigu ieškote kur apsistoti, tada iškart nuo šios bazės sukite į kairę ir už 50 m į dešinę. Ten žvejo sūnus Valdis jumis pasirūpins: arba galėsite apsistoti kempinge su savo nameliu ant ratų, arba galėsite išsinuomoti kambarėlį.

Tinkamas vėjas: P, PV, V, ŠV, Š. Pavojingos visos rytinės kryptys, nes jos jums pūs nuo kranto.

Įspėjimai: Stebėkite oro sąlygas ir vėją. Saugokitės vėjo, kuris pūs nuo kranto. Taip pat būkite atidūs, nes gali pasitaikyti žvejų tinklų.

Jeigu jūs neradote tarp mūsų pateiktų buriaviečių savo mėgstamiausios ir manote jog ji turėtų būti šioje svetainėje, tuomet drąsiai rašykite e-laišką mums ir jūsų mėgiama vietovė taps prieinama visiems kas norės buriuoti tose vietose.
Apibudindami savo buriavietę prašome paminėti šiuos punktus:

  • Trumpas aprašymas vietovės kurioje yra buriavietė (jei ši vietovė dar nėra įtraukta į sąrašą)
  • Buriavietės aprašymas
  • Buriavietės charakteristikos (prie kokių vėjo krypčių geriausiai, gerai ir nepatariate buriuoti)
  • Buriavimo sąlygos (koks dugnas, kaip greitai gilėja, kokio dydžio akvatorija)
  • Kaip privažiuoti
  • Papildomai galite pridėti kelias nuotraukas su vietovės vaizdais
Laukiame naujų pasiūlymų - info@bures.lt