Ventainė

Šiuo metu tai viena patraukliausių iš buriaviečių esančių prie Kuršių marių. Kempingas, visi patogumai už sąlyginai padorią kainą, daug vietos inventoriui takeluoti. Čia visą buriavimo sezoną dirba puiki buriuojančių žmonių komanda,kuri teikia vaikų stovyklos, buriavimo mokyklėlės paslaugas, o tuo pačiu ir rengia varžybas.

Koordinatės: 55°21'21.40"Š ir 21°12'16.53"R

Privažiavimas: Iš Kauno reikėtų vykti dešiniąja Nemuno pakrante Jurbarko kryptimi. Pravažiavus Jurbarką reikia vykti Šilutės kryptimi. Šilutę apvažiuojame Klaipėdos kryptimi.  Sekame nuorodas ir važiuojame į Kintus. Kintuose jau yra nuorodos į Ventės Rago švyturį. Laikomės kairės, pravažiuojame Šturmų sodybas,  už 2 km pamatysite Ventės ženklą. Ventainės kempingas bus jums dešinėje maždaug už 300 m.

Tinkamas vėjas: P, PV, V, ŠV, Š.

Įspėjimai: Šiuo metu Kuršių marios ganėtinai seklios, prie kranto kairėje pusėje yra nemažų akmenų, dešinėje pusėje buvę molo blokai sužymėti veliavėlėmis. Plaukdami stebėkite aplinką, nes būna žvejų išmestų tinklų. Kempingo teritorijoje negalima būti su savo augintiniais, todėl šunų turintys buriuotojai turėtų apsistoti kitur, kad ir kaip nepatogu tai būtų. Dienos kaina Ventainės kempinge suaugusiam žmogui 10 lt., mašinos stovėjimas dienai – 10 lt., vaikams iki 12 m. – 5 lt.

Jeigu jūs neradote tarp mūsų pateiktų buriaviečių savo mėgstamiausios ir manote jog ji turėtų būti šioje svetainėje, tuomet drąsiai rašykite e-laišką mums ir jūsų mėgiama vietovė taps prieinama visiems kas norės buriuoti tose vietose.
Apibudindami savo buriavietę prašome paminėti šiuos punktus:

  • Trumpas aprašymas vietovės kurioje yra buriavietė (jei ši vietovė dar nėra įtraukta į sąrašą)
  • Buriavietės aprašymas
  • Buriavietės charakteristikos (prie kokių vėjo krypčių geriausiai, gerai ir nepatariate buriuoti)
  • Buriavimo sąlygos (koks dugnas, kaip greitai gilėja, kokio dydžio akvatorija)
  • Kaip privažiuoti
  • Papildomai galite pridėti kelias nuotraukas su vietovės vaizdais
Laukiame naujų pasiūlymų - info@bures.lt