Idealus Kevin‘o Pritchard‘o posūkis

  • 0

Daugelis iš mūsų milijonus kartų matėme įvairiuose burlenčių kataloguose ar žurnaluose ypatingai gražias buriuotojų nuotraukas posūkio metu. Mes sumanėme pakalbinti Kevin‘ą Pritchard‘ą apie tai kaip padaryti idealų posūkį. Juk tai manevras, kurį išmokti reikia daug praktikos, o nušlifuoti iki tobulumo - dar daugiau noro, o šis žmogus kaip niekas kitas pasaulyje atlieka jį puikiausiai.

Kas tai yra geras posūkis?

Geras posūkis pats savyje slepia ypatingai daug greičio - tiek įeinant į jį, tiek išeinant. Tikrai geras posūkis yra susijęs su dviems svarbiausiais dalykais: kai sugebi išlaikyti idealų balansą tarp greičio ir kontrolės.

Kokie yra tavo pagrindiniai patarimai?

Reikia susirasti nors šiek tiek ramaus - lygaus vandens savo posūkiui, tada reikia atsikabinti nuo trapecijos kilpų, šiek tiek pristabdyti ir atlikinėti posūkį. Pagrindinis dalykas yra tai, kad iš posūkio reikia išeiti kiek įmanoma greičiau, todėl mano patarimas būtų įsitikinti, kad burė maksimaliai pritempta, galbūt ją netgi reikėtų šiek tiek paguldyti, tačiau ne tiek kad dingtų traukos jėga. Kai ateina laikas perversti burę aš einu nuo vienos giko pusės prie kitos neprisilaikydamas stiebo, tai manau, pats greičiausias būdas. Išeinant iš posūkio reikia kuo greičiau vėl įšokti į kojakilpes ir pasinaudoti trapecijos kilpomis. Visi šie žingsniai posūkio metu yra atliekami labai ir labai greitai, ir kuo švelniau jie atliekami, tuo posūkis bus geresnis.

Jeigu galėtum suskaičiuoti, kiek posūkių atlikai varžydamasis ir tuomet kai vyksta fotosesija, net ir tada kai mokeisi jį atlikti, koks tai būtų skaičius?

Tai praktiškai yra neįmanoma. Aš negaliu įvardinti skaičiaus, nes jis labai didelis. Kiekis posūkių kai aš buvau fotografuojamas, kai varžiausi ir kai mokiausi - tai tikrai neįtikėtina. Galiu pasakyti, kad posūkių atlikau tikrai labai daug.

    • Kevin jibe
blog comments powered by Disqus