Severne S-1 testas Windsurfing (UK)

  • 0

 WINDSURF UK MAGAZINE

Testuota  WINDSURF (UK), Liepos 2011

S-1

INTRO: Neįtikėtinai lengva.

KONTEKSTAS: S-1 burės yra Ben'o Severne's asmeniškai kuriamos wave stiliaus burės, kurios padarytos iš naujausių ir lengviausių medžiagų, kurios tik yra šiam laikui pasiekiamos. Šis burės kuriamos netaupant nei idėjų, nei lėšų. S-1 burių lengvumas ir paprastas valdymas padaro jas puikias ir freestyle mėgėjams.


IŠ PIRMO ŽVILGSNIO: Naujų medžiagų dėka, burė 2011 metais tapo dar lengvesne, kai kurių sudėtinių dalių tiekėjai teigia, kad medžiagos tapo net 25% lengvesnėmis. Nors burė buvo pagaminta visą dėmesį skiriant jos išlengvinimui, tačiau joje liko pakankamai sutvirtinimų ir X-ply plėvelės - ypatingai viduriniojo lango vietoje - tam, kad būtų išvengta rimtų burės sugadinimų vykstant įvykiams vandenyje: susidūrimams, šuoliams, katapultoms...Šioje burėje yra 5 latės, kurios išlaiko kompaktišką burės formą. Taip pat tinka trumpas gikas, nes padarytas laiptuotas perėjimas burės išorinėje kraštinėje. 

TAKELAVIMAS: ši burė takeluojama ant 400 RDM stiebo, jos tinkinimas lengvai gali būti daromas per du giko tvirtino taškus. Pritempimas per apačią vyksta labai lengvai dėl 8:1 burėje esančių pritempimo ratukų, todėl būkite atsargūs, nes per daug pritempę galite netekti jėgos.


ANT VANDENS: kai tik paimsite šią burę į rankas pajusite jos pagrindinį pliusą - lengvą svorį. Šis jausmas nuostabus. Labai tampri plėvelė su išbaigta burės apačia leis jums pradėti plaukti ypatingai anksti, tuo pačiu suteiks neįtikėtiną kontrolę. Ji labai lengvai valdoma, jėga gali būti išjungiama arba įjungiama akimirksniu kada tik jums to prireiks. S-1 taip pat puikiai subalansuota, o kai į vieną vietą dar pridedame ir jos lengvumą, tada ši burė gali būti lengvai paleidžiama ir pasiimama manevrų metu, netgi galite apskritai momentais pamiršti burę, išskyrus tada, kai reikia ją pasigavus, vėl įjungti jums reikiamą jėgą.

IŠVADOS:  Mane jau tikrai užkniso pabrėžinėti, kokia ši burė lengva, tačiau būtent šis lengvumas (dar kartą) padaro šią burę tokia ypatinga. Testuose ši burė buvo viena mėgstamiausių, todėl itin rekomenduojame ją įsigyti, nors ji ir nėra pigi.

    • S-1 2011 testas
blog comments powered by Disqus