Chuwak - drabužiai nepriklausomoms sieloms

  • 0
    • Chuwak
    • Chuwak 1
    • Chuwak 2
  • Previous
  • Next

 Chuwak prekinis ženklas buvo sukurtas grupelės labai skirtingų žmonių, kurie tarpusavyje pasidalino vieningais siekiais ir svajonėmis: sukurti ir patenkinti poreikį naujai kylančioms miesto ir sporto kurltūroms bei nepriklausomoms sieloms. Mes nesivaikome madų ar garsių prekinių ženklų. Jie ateina ir išeina, tačiau Chuwak visada išliks kartu drąsindamas žmones nustoti galvoti apie tai, ką kiti apie juos mąsto, ir padės įsiklausyti tiesiog į save.

Nors pradėjome tiesiog nuo piešinuko, šiuo metu Chuwak yra mažas, tačiau stiprus greitai augantis prekinis ženklas, kurio nesužlugdys komerciškumas ir masinė gamyba. Būtent dėl to mes galime atsižvelgti į kiekvieno savo kliento poreikį ir kartu sukurti aprangą kuri bus mylima ir dėvima. Chuwak vardas plinta visoje Europoje, nepaisydamas jokių socialinių barjerų, taip kurdamas ne tik naują madą bet ir judėjimą, kuris apjungia žmones.

Mes esame atviri ir įkėpimo ieškome visur. Mūsų kuriama apranga vienija hip hopo, gatvės, miesto kultūras taip pat ir ekstremalius sportus: snieglentes, riedlentes, laisvą bėgimą, bmx, jėgos aitvarus, burlentes ir kt. Štai kodėl mus galite rasti remiančius įvairius šokių turnyrus  arba sporto varžybas.

Per kelis mūsų gyvavimo metus mes išvystėme unikalų idealiai visiems tinkantį stilių. Kiekviena drabužio detalė yra kerpama ir siuvama su didele meile ir atidumu kokybei. Visos mūsų naudojamos medžiagos yra pagamintos Europoje. Mūsų tikslas pasiūlyti 100% unikalius drabužius, kurie išsiskirtų iš pilkos masės ir būtų ypatingai patogūs ir malonūs dėvėti.

Visi mes ir jūs esate Chuwak šeima. Tai reiškia, kad mes mylime visus savo klientus ir žmones kurie mus remia šioje idėjoje. Mes visada esame 100% už savo produktus ir liekame pasišventę savo kuriamai kultūrai, filosofijai ir Chuwak auginimui .

Leiskite ir kitiems sužinoti kas jūs toks ir kaip jūs apsirengęs. Mes esame drabužiai laisvoms sieloms.

Taikos & Meilės visiems

Chuwak Šeima


Burės.lt labai džiaugiasi prisijungusi prie Chuwak šeimos ir galinti atstovauti šį ženklą Kauno regione. Prekės jau mūsų parduotuvėje ir sandėlyje. Būtinai užsukite ir pasinaudokite PRADŽIOS nuolaidomis. Akcijos tęsis iki liepos 1 d. Apie akcijas informuosime burės.lt puslapio „šnabždesiuose“ ir Facebook puslapyje www.facebook.com/bureslt . Artimiausia akcija bus paskelbta jau rytoj!

Chuwak drabužiai sugulė Burės.lt kataloge ir lentynose. Juos galite rasti čia ---------->

blog comments powered by Disqus