Camaro naujienos 2013 metų sezonui

  • 0
    • Gelbėjimosi liemenės
    • Ice Tec
  • Previous
  • Next

 Šį buriavimo sezoną pradedame su atnaujinta Camaro kolekcija. Jau vasario pabaigoje Lietuvą pasiekė pirmasis krovinys hidrokostiumų, gelbėjimosi liemenių, buriavimo batų ir kepurių.

Svarbiausia naujiena, kurią šiais metais paskelbė Camaro kompanija – tai 3 metų garantija visai produkcijai. Garantijos esmė – nesvarbu, kas atsitiks su Jūsų įsigytu Camaro firmos daiktu: „pamausite“ ant vinies savo hidrokostiumą, šuo prakąs Jūsų mėgiamus K‘Tanos batus, ar jiems atsitiks kas nors ką įtakojo gamyklinė gamyba – visi šie atvejai be išimties turės 3 metų garantiją. Camaro kompanija sutaisys arba pakeis Jūsų daiktą*.

Šiais metais burės.lt lentynas papildė du nauji hidrokostiumų modeliai:

Camaro IceTec – 5/4/3 mm pusiau sausas šiltas hidrokostiumas, kuris ypatingas tuo, kad susideda iš dviejų dalių: Ice Vest – liemenės ir paties hidrokostiumo. Labai lengva apsirengti, garantuotas šilumos pojūtis.

Camaro Supra – 4/3/2 mm storio pusiau sausas hidrokostiumas su patobulintais kojų užsegimais, sustiprintais keliais ir alkūnėmis. Besiūlė technologija. Gali būti siuvamas pagal individualius užsakymus**.

Taip pat du modeliai šiuolaikinių plūdrių liemenių:

Camaro Armour Vest - naujo tipo, minkšta, sauganti nuo smūgių, plūdri gelbėjimosi liemenė, su nuimamu diržu ir integruota tvirta apsauga nugarai. Puikiai tinka ir jėgos aitvarams, ir plaukiantiems su juosmeninėmis trapecijomis.

Camaro Motion Vest - naujo tipo gelbėjimosi liemenė. Itin patvari, tampri, patogi.

Nepamiršome ir taip pamėgtų K’Tana batų, bei naujų labai plonų, tačiau šiltų kepurių, pagamintų iš “Titanium” medžiagos.


Dėl naujųjų Camaro prekių kreipkitės: arba telefonais 868511895, 869983984. Prekių aprašymus, nuotraukas ir kainas rasite burės.lt kataloge.


* - daikto siuntimo išlaidas dengia savininkas
**- individualaus užsakymo kaina 50% didesnė
blog comments powered by Disqus