Starboard prototipai

  • 0
    • windsurf 52 go 155 v 2 deck

Starboard kompanija yra viena geriausių burlenčių gamintoja pasaulyje. Ji nebijo naujovių, bandymų ir netradicinio mąstymo burlenčių kūrime. Tik dėl šių savybių burlenčių pasaulis 1999 metais išvydo pirmąsias GO lenta. Netrukus po to ir pirmąsias Formules. Po to sekė tokios naujovės kaip jūrai skirta lenta Fish, vėliau EVO ir daugelis kitų. Starboard gamina vienas greičiausių slalomo lentų - iSonic ir silpno vėjo UltraSonic. Visą tai galite rasti www.star-board.com svetainėje. Tačiau kas vyksta už uždagos, kaip vyksta kūrybos procesas? Tam gaminami prototipai. Ir štai, dabar galite prisiliesti prie tų daiktų, kurių dėka Starboard burlentės yra tokios ypatingos - prie prototipų. Nuo jūrinių ir freeride iki isonic ir freestyle. Ne visos lentos turi gražią prekinę išvaizdą, bet ne išvaizda ir plaukia.

Lentų ir prototipų sąrašas

Išsirinkite jums dominančią lentą ir mes jums atsiųsime didesnės raiškos nuotraukas, kad galėtumėte galutinai apsispręsti dėl pirkimo.

Lentos atplauktų į Lietuvą Kovo pabaigoje. Užsakymui termino nėra, tačiau kaip matote lentų yra po vieną, o šį sąrašą mato visas pasaulis, taigi jei kas nors patinka, laukti nėra prasmės! Rašykit mums.


Gero vėjo

    • windsurf 23 isonic 127 v 1 deck
blog comments powered by Disqus