Lietuvos Respublikos burlenčių Taurė'14

  • 0
    • plaukimas
Šį savaitgalį vyko Lietuvos Respublikos Burlenčių taurė 2014 Formulės ir Slalomo disciplinoms. Pateikiame Gedimino Gresevičiaus LTU 76 įspūdžius.
 
Kaip ir prieš kiekvienas varžybas, vėjo prognozes pradėjau sekti jau savaitės pradžioje. Vėjo turėjo būti. Nors prognozės keitėsi ir rodė vis silpnesnį vėją, bet Formulei turėjo užtekti. Tik atvažiavus į Kintus pastebėjau labai žemą Kuršių marių vandens lygį. Taip,... bristi reikės toli,- pagalvojau. Bet nieko panašaus. Bridom tiek, kiek ir visuomet. Vyriausias teisėjas Bull'ius (Mindaugas) nusprendė paįvairinti distanciją ir padarė dvejų vartų distanciją, o starto linija yra per vidurį distancijos, bei sutampa su finišo linija. Panašiai kaip Pasaulio čempionate http://www.formulawindsurfing.org/filez/calendar/140428_1/course-day-2-newer.doc tik finišuojame ten pat kur ir startuojame - prieš vėją.
Ši distancija pakišo koją antro plaukimo metu. Startavau nelabai gerai, dėl to teko visus vytis. Kaip supratau, tai suteikiau daug džiaugsmo dalyviams, kai prie pirmo ženklo atsidūriau vienas iš paskutinių. Antro rato pabaigoje vijausi latvį Raimonds Zelc LAT 27. Pavyko aplenkti, bet kylant iki finišo linijos per daug toli užkilau ir jis buvo pirmas. Kampų suderinimas vyko visų varžybų metu. Antrą kartą už per didelį nepasitikėjimą nubaudė Giedrius Liutkus LTU 11. Nors atrodė, jog reikia dar dar patraukti, bet prieš pusę minutės apsisukęs Giedrius pataikė į vartus, o aš turėjau į viršutinį ženklą lėkti vos ne pavėjui. Tokių klaidų daryti negalima. "Prietaisus" teko kalibruoti stipriai.
Nors vėjas Sekmadienį papūtė iki 12m/s bet kryptis Slalomui buvo labai nepalanki - kampu nuo kranto. Po 6 plaukimų buvau pirmoje vietoje. Tačiau jei būtų įvykęs 7-tas plaukimas, ateitų laikas antram blogiausio rezultato atmetimui ir tokiu atveju 6 plaukimų rezultatas būtų absoliučiai vienodas su Giedriumi ir varžybų nugalėtoją lemtų 7-to plaukimo baigtis. Bet, po pertraukos vėjas staigiai sėdo ir nebuvo galima duoti daugiau startų. Nugalėtojų trejetukas užsipildė taip:
 
1. Gediminas Gresevičius LTU76

2. Giedrius Liutkus LTU11

3. Mindaugas Kriukelis LTU64

Nugalėtojo maudynės https://www.facebook.com/media/set/?set=a.866450830048423.1073741846.116663655027148&type=3

blog comments powered by Disqus