Vaavud vėjo matuokliai

  • 0

Pristatome naują produktą tinkantį visiems kam svarbu žinoti vėjo greitį. Tai Vaavud kaušelinis vėjo matuoklis.

    • vaavud2

Sukurtas aktyviems

Dizaino idėja paimta iš profesionalių kaušelinių anamometrų tik naudojant du, o ne tris kaušelius. Dėl šios dizaino smulkmenos Vaavud vėjo matuoklis yra labai patogus keliaujant. Jį tiesiog galima laikyti kišenėje, arba prisikabinti prie diržo specialiame dėkle.

Turėdami Vaavud vėjo matuoklį jūs prisijungsite prie bendruomenės, kuri dalijasi vėjo matavimo duomenimis. Tokiu būdu, kiekvieną kartą pamatavę vėjo greitį jūs pasidalinsite matavimo duomenimis su kitais Vaavud aplikacijos vartotojais. Arba galėsite pasižiūrėti koks vėjo greitis išmatuotas jūsų buriavietėje prieš išsiruošiant buriuoti. Taigi, kuo didesnė bendruomenė, tuo didesnė nauda visiems vartotojams.

    • vaavud

Tikslumas

·         Išbandytas ir sukalibruotas Danijos Technologijų Universiteto specialiame vėjo tunelyje

·         Tikslumas yra ne mažiau kaip 0,2 m/s

·         Nejautrus vėjo krypčiai. Tai reiškia, kad matuoklio nereikia atsukti tiesiai į vėją, kad būtų išmatuotas tikslus vėjo greitis.

·         Vaavud aplikacija jungiasi prie jūsų telefono jutiklių, kad būtų sumažinta netikslaus vėjo greičio matavimo tikimybė.

·         Veikia su dauguma iPhone, bei Android operacinę sistemą naudojančių telefonų. Visas tinkančių įrenginių sąrašas

    • vaavud3

Galite rinkis iš trijų matuoklio spalvų - raudonos, baltos ir žalios. Vaavud matuoklių kaina yra 45 Eurai. Pristatymas nemokamas visoje Lietuvoje. Užsakymus siųskite adresu info@bures.lt

Gero vėjo

Bures.lt komanda

blog comments powered by Disqus