Starboard ALU foilai, vandesparniai

  • 0
    • starboard foils
    • aluminium freeride foil small
  • Previous
  • Next

Starboard kompanija aktyviai dalyvauja povandeninių sparnų kūrimo procese. Vasaros pradžioje buvo pristatytas vienas sėkmingiausių modelių rinkoje. Nedarant kompromisų kokybei atėjo laikas ir ekonomiškam Starboard sparnų modeliui. Tiesą pasakius, jų yra net du - tai Starboard Freeride ALU ir Starboard GT ALU. Trumpai apie kiekvieną iš jų.


Starboard Freeride ALU - tai lengviausią pažintį su sparnais suteikiantis komplektas. Jis kyla prie mažiausio greičio ir yra labai stabilus - tai ko reikia pradžiai! Komplektą sudaro aliuminė 75 cm koja, trumpas 75 cm liemuo, Freeride 1100 priekinis sparnas, bei Freeride 500 stabilizatorius.

Starboard GT ALU - tai beveik toks pats modelis kaip ir GT Carbon, tik, kaip matome iš vardo, vietoje anglinės kojos yra aliuminė. Šis modelis skirtas silpnam ir vidutiniam vėjui ir turi puikias stabilumo charakteristikas.

Abu šie sparnų modeliai turi dugno atramas. Atrodo menkas, ir gal būtų, nereikšmingas priedas. Tačiau jo dėka jūs šiuos sparnus galite naudoti su turima lenta, kuriai tinka vairai su Deep Tuttle galvomis, ir būti ramus, jog lengvai nesulaužysite savo lentos. Žinoma, geriausia yra turėti specialią lentą, kuri yra sustiprinta, bet šie sparnai leidžia pradėti naują buriavimo etapą su turimomis lentomis.

Abiejų sparnų, tiek Freeride ALU, tiek ir GT ALU kaina yra €1199. Abu šie sparnai yra visiškai suderinti su Starboard moduline programa, tai reiškia, kad jūs galite imti bet kurią kito sparno komplekto dalį ir sukti prie savo turimų elementų - kojos, liemens, ar duoti draugui, kuris turi kitokį komplektą, pabandyti savo sparnus. Taip pat jūs galite papildyti savo sparnų derinį bet kokia norima detale - ilgesne koja, ilgesniu liemeniu, kitais sparnais. Tai unikali tobulinimo galimybė, kurią jums siūlo Starboard.

Su kitais Starboard sparnais galite susipažinti gamintojo svetainėje starboardfoils.com

blog comments powered by Disqus