Puslapis 12

Burių numerių registras

StandartinėParašytas: 2011-06-30 12:30
Gediminas 76
Kartais, besikalbant ant kranto prasideda diskusija dėl burių numerių registro ir ten užsiregistravusių. Kai kurie numeriai jau ne tik seniai buvo matyti ant vandens, bet juos užregistravę žmonės keli metai neturi net burlentės, o numeris rezervuotas. Kaip spręsti susidariusią situaciją, kai naujai norintis registruotis turi rinktis triženklį ar keturženklį numerį, o su vienženkliais niekas senokai jau neburiuoja? Kokie būtų pasiūlymai registrui?

Gero vėjo
Gediminas

Re: Burių numerių registras

StandartinėParašytas: 2011-07-01 16:53
MantasLTU13
Sveiki,
Reikia galvoti manau taip: kam reikalingas bures numeris? Mano nuomone numeris reikalingas dalyvaujant varžybose, taškas. Tam kad nereiktu rinkti kazkokio atskiro mokesčio už numerio palaikymą galima imti paskutinių metų varžybų dalyvius ir jų numeriai savaime yra saugūs metus laiko nuo paskutinių varžybų. Tokiu būdu viskas savaime issispręs, kas nedalyvauja varžybose tas numerio (oficialaus) ir neturi, o kas dalyvauja savaime užsaugo savo numerį bent jau metams į priekį. Iš principo tai niekas netrugdo plaukioti ne varžybose su belekokiu numeriu jei tau jo labai reikia ant burės, bet jis nebus oficialus ir su juo tu negalėsi dalyvauti jei tas numeris bus kazkieno užregistruotas varžybose. Klausimas lieka naujo numerio registracija, galima palikti internetinę registraciją, tik užregistravus internete tas numeris turės prierašą "nepatvirtintas" ir tik sudalyvavus pirmose varžybose jis taptų patvirtintas. Norint išvengti nesusipratimu galima numerį saugoti du sezonus, tada tikrai bus viskas ok. Kaip manote ar mintis gera?

Re: Burių numerių registras

StandartinėParašytas: 2011-07-03 20:28
Rytis LTU 799
Sutinku su Mantu ir patikslinu truputį:
1.Visų burlentininkų praeitais metais dalyvavusių varžybose numeriai yra automatiškai užregistruojami 2 metams į priekį.
2.Norintys naujai užsiregistruoti, registruojasi internetu, kai sudalyvauja varžybose jų numeris patvirtinamas 2 metams į priekį.
3.Du metus nedalyvavęs varžybose numeris panaikinamas

Klausimai
1. Kuriom klasėm galioja šie numeriai?
a) Visom (RS:X, Viper, Raceboard, FW, SL, FSL, PR)
b) FW, SL, FSL
c) dar kažkas????
3. Ką darome su gražiais numeriais (pvz. 0, 1 , 2, 3)?
Girdėjau, kad kažkur 1 numeris gaunamas laimėjus čiampionatą......????

Re: Burių numerių registras

StandartinėParašytas: 2011-07-04 16:00
MantasLTU13
Dėl termino dviejų metu sutinku. Dabar pagal klases skirstyti nemanau kad reikia nes ir taip viskas per daug suskirstyta, tiesiog galioja visoms burlenčių klasėms. Numeris LTU 1 yra Šeputos ir kie mačiau jis dalyvauja wave, taip kad nelabai cia jau atimsi aisku iskyla konfliktas su Martynu kiek suprantu... Čia jau nežinau kaip spręsti, manau vienoje rungtyje jie sunkiai ar susitiks, nors ka gali žinoti, šiaip visada buvo užregistruotas Šeputa. Gal nereikia visko derinti prie atskiro vieno atvejo ir tiesiog jei priimam tokias taisykles tai jos galioja visiems ir taškas.

Re: Burių numerių registras

StandartinėParašytas: 2011-08-05 09:02
kalvis
O as manau, kad buriu registracija reiktu padaryti mokama. tai budu kaip ir koks nario mokestis. pacia sistema reiktu pragalvot aisku, bet nemanau kad tai butu sudetinga.
tuos pinigus but galim panaudoti, kad ir LT cempo ar taures pravedimui... ar mokesciui tarptautinems organizacijoms.

Re: Burių numerių registras

StandartinėParašytas: 2011-08-05 10:02
Rytis LTU 799
Tai čia būtų galima grįžti prie LBA.
Sistema:
1. Registruojiesi LBA nariu
2. Sumoki kažkokį mokestį (kiek pamenu buvo 50LT metams)
3. Gauni teisę išsirinkti numerį + gražią maikę.
4. Pinigai naudojami LR Čiampui, taurei organizuoti ARBA geriausio (arba kelių geriausių) LT buriuotojų kelionės finansavimui į Europos Čiampą.
Čia kaip pavyzdys

Re: Burių numerių registras

StandartinėParašytas: 2011-08-05 23:17
Gediminas 76
Pasiulymai del mokescio aiskus. Kam mokesti panaudoti, tai galma galviti ji nusprendus rinkti. O ka daryti su numeriais, kurie nenaudojami ir niekada nebus naudojami, nors dabar yra registre? Koks registro galiojimo laikas - iki gyvos galvos? Kas tikrins ar numeri uzregistraves asmuo dar gyvas???

Gero vejo
Gediminas

Re: Burių numerių registras

StandartinėParašytas: 2011-08-06 16:46
vladas 202
Ar atimant bures Nr. nuo automobiliu irgi nusuksite?

Re: Burių numerių registras

StandartinėParašytas: 2011-08-06 21:22
Gediminas 76
Vladai, kaip galima atimti tai, kas nenaudojama ir niekam nereikalinga?

Gero vėjo
Gediminas

Re: Burių numerių registras

StandartinėParašytas: 2011-08-10 18:45
kalvis
jei regitracija butu mokama, tai regitruojantis pirma kart kainuotu pvz. 40 lt ir gautum viena pagal reikalavimus padaryta numeriu komplekta.
jei nesusimokejai metinio mokescio pvz. 10 lt. tavo numeris bus laikomas rezervuotu dar du metus, jei per ta laika susigalvojai kad tau nr. vistik reikalingas susimoki uz rezervo laikimas dvigubai .t.y po 20 lt uz kiekvienus praejusius metus. jei du metus nr. neprireike jis tampa laisvu ir atitenka tam kas pirmas ji pagriebs. nu ar kazkas panasaus. aisku kils visokiu isvedziojimu, bet manau visas situacijas galim isspresti.

p.s. as asmeniskai gal ir noreciau pasikeis nr. i trumpesni.