Puslapis 11

Slidrogės - konstruktorius

StandartinėParašytas: 2012-01-24 23:40
Gediminas 76
Prduodu slidrogių pagrindines sudedamąsias dalis, tai slidžių laikikliai su reguliuojamu slidžių kampu ir tramlynines slides Elan 268 cm ilgio.
Slidžių laikikliai pagaminti iš nerūdijančio plieno pagal šiuos brėžinius http://www.winterwindsurf.com/?p=180 Šių laikiklių pagalba ne tik lengvai pritvirtinsite slides prie savo pasirinktos lentos bet ir paprastai, pagal poreikį galėsite keisti slidžių kantavimo kampą. Vieno tvirtinimo kaina yra 60 Lt (komplektas susideda iš keturių tvirtinimų).

Slidės Elan 268 cm. Tai vienos ilgiausių slidžių kokios yra gaminamos. Šios slidės yra labai lengvos palyginus su kalnų slidėmis. Jos ne pilnavidurės, o pagamintos panašiai kaip burlentės, dėl to gaunamas labai geras ploto ir svorio santykis. Naudotų slidžių kaina yra didelė, nes šios slidės, kai kuo yra geresnės už naujas. Naujas slides reikia daug ir dažnai tepti, kad jos gerai slystų. Po kurio laiko tepti reikia mažiau, dėl to antrinėje rinkoje naudotų slidžių kaina būna net didesnė, nei naujų (žinoma, jei jos išsaugotos taip kaip naujos). Šios slidės yra naudotos metus laiko. Austrijoje tiek laiko naudotos slidės kainuoja nuo 300 iki 700 Eurų. Už 300 Eurų slidės bus 220-230 cm ilgio. Šių slidžių laukiau metus laiko ir tik dėka pažįstamų Austrijoje pavyko gauti už prieinamą kainą - 350 Eurų. Pirkau dvi poras, tai vieną parduodu.

Gero sniego ir vėjo
Gediminas