Tel.: +370-685-11895 +370-699-83984 info@bures.lt Darbo laikas: I-V: 10:00 - 18:00

 Burės.lt projektas susikūrė 2000 m. Didžiuojamės ir džiaugiamės galėdami jums pristatyti žinomiausius ir populiariausius prekių ženklus buriavimo burlentėmis ir jėgos aitvarais pasaulyje.

  • Starboard - ši komanija susikūrė tik vos anksčiau nei tolimojoje Lietuvoje gimė mūsų projektas. Inovatyvios idėjos su Jim'u Drake'u ir Svein'u Rasmussen'u priešakyje įžiebė naujos burlenčių eros pradžią. Taip gimė plačios lentos: GO, Formula. Taip atsirado patogios mokyklinės lentos: Rio, Start. Taip pat gimė visa didelė grupė labai greitų ir manevringų lentų tinkančių varžyboms, bangoms, greičiui: iSonic, Futura, Quad, Pure Acid, Code, Evo. Naujas požiūris į buriavimą su Starboard lentomis.
  • Severne - bures kurianti kompanija atsirado panašiu metu kaip Starboard lentų gamintojas. Jos susidraugavo ir prisišliejo viena prie kitos kurdamos nepralenkiamą tandemą. Šiuo metu po Severne burėmis plaukia pasaulio greičio savininkas Antoine Albeau, pasaulio slalomo  čempionas Bjorn Dunkerbeck ir visa didelė kompanija pasaulinio garso burlenčių plaukimo meistrų. Ne veltui visus vienija raudona burių spalva - Severne išsikovojo savo vietą po saule ir sukūrė vienas kokybiškiausių, greičiausių ir maloniausiai valdomų burių.
  • Airush - inovatyvūs, kokybiški jėgos aitvarai šios sporto šakos aistruoliams.
  • Nautix - prancūzų kompanija, kurią puikiai žino visi buriuotojai, buriuojantys ne tik burlentėmis bet ir jachtomis. Ši kompanija gamina itin kokybiškus jachtų dažus ir gruntus, o burlenčių mėgėjams siūlo labai plačia gamą aliuminių ir anglinių gikų, tvirtų prailgintuvų ir įvairiausių tipų šarnyrų. Visi mažmožiai kurie susiję su burlentės tvirtinimais, burės konstrukcijos elementais - visa tai rasite pas mus po vardu Nautix.
  • Camaro - laisvalaikio ir vandens sportų aprangos gamintojas. Savo gaminiuose ne tik naudoja aukščiausios kokybės medžiagas, bet ir pasitelkia naujausias idėjas, mados dizainerių patarimus. Turint tokią patirtį galima sukurti pačius maloniausius laisvalaikio drabužius ir apavą, taip pat ir itin atsparius, patogius hidrokostiumus, saugos liemenes, kepures ir batus.
  • Pat Love - mūsų parduotuvėje rado savo vietą ir Pat Love kompanijos gaminiai. Itin patogios trapecijos, tvirtos trapecijų kilpos, burių pakėlimo virvės.
  • Chuwak - lietuvių iniciatyva kurti ne trendinius, o ypatingus tik laisviems siela žmonėms drabužius. Minkšti, laisvi, patogūs, spalvingi. Apsivilkus nesinori nusirengti.