2012 m. slidžių išpardavimas (ATNAUJINTA)

  • 0
    • pems1 9877749venh

Artėjant naujam slidinėjimo sezonui ir pasirodžius naujausioms 2012/13 metų slidėms, laikas išsirinkti ką nors sau. Naujausias inventorius visuomet būna gerokai brangesnis, nei metų senumo. Dėl to, mes siūlome naujas slides iš dar nepasibaigusio 2012 metų sezono! Kai kurios slidės kainuoja tris kartus pigiau, nei kainavo šį pavasarį! O gerai paieškojus, galima rasti ir tokių pasiūlymų, kur perkant slides ir apkaustus kartu, sumokėsite mažiau nei pirkdami tik slides. Susidomėjote? Spauskite žemiau ęsančią nuorodą ir atsisiųskite visą pasiūlymą.

SLIDŽIŲ IŠPARDAVIMO PASIŪLYMAS


Lentelėje rasite visas slides, kurias galime atvežti per dvi savaites. Nepamirškite, jog tai išpardavimas, dėl to kai kurių slidžių ilgių jau nėra, o prie esamų ilgių spalva rodo koks kiekis šio dydžio yra sandėlyje.

Klausimų ir užsakymų laukiame šiuo adresu info@bures.lt

    • spider

Fischer Silent Spider 62 


Prieš kelis metus bandžiau nusipirkti lygumų slides, kurios būtų skirtos ne paruoštai trasai, bet lengvam pasivaikščiojimui po mišką, parką, ar užšąlusias marias. Tokios slidės turi būti platesnės nei 47mm po batu. Radau vieninteles platesnes - senos medinės ir vadinosi "Kaunas".

 
Šiais metais pabandėm nusipirkti šiek tiek geresnės būklės slides ir paieškoti jų užsienyje. Ten taip pat nėra jų labai daug. Bet radome slides, kurių plotis po padu yra 52mm, bei priekis ir galas yra platesni nei slidės vidurys. Tai Fischer Silent Spider. Jos yra skirtos žygiams su slidėmis ir yra pritaikytos labai įvairiam reljiefui. Su jomis, net leistis nuo šlaito yra žymiai maloniau, nei su tiesiog lyguminėmis slidėmis, dėl esamų metalinių briaunų. Taip, šios slidės turi metalinias briaunas, kaip ir kalnų slidės, tačiau yra vistiek lengvos, dėl naudojamų medžiagų ir gamybos technologijos.
 
Šiuo metu formuojame užsakymą ir galime atvežti Fischer Silent Spider 62 slides 169 ir 189 ilgio. Slidžių kaina yra 169 Eurai + atvežimas 10-15 Eurų. Slidės su apkaustais kainuoja 195-205 Eurus + atvežimas. Planuojamas užsakymo pristatymas Gruodžio pradžioje-viduryje (tikrai prieš Kalėdas).
 
    • sentinel

 2011/2012 SALOMON SENTINEL Trumpai pristatysime pernai metų geriausiai lietuvių įvertintas slides  - Salomon Sentinel. Tiesa, pernai daugiausiai buvo perkamos 10/11 modelis, bet dabar 11/12 slidės kainuoja tiek pat.

Šios slidės yra vienos universaliausių freeride slidžių. Jos lygiuojasi su tokiomis slidėmis kaip Volkl Kendo, Mantra; K2 Kungfujas; Rosignol S3 ir yra tikrai pirmaujančios savo grupėje. Tai labai solidžios konstrukcijos ir tuo pačiu lengvos slidės. Puikiai atlaikančios šuolių krūvius, nuostabiai sklendžia puriu sniegu ir gerai valdomos ant kieto pagrindo. Taip pat pasižymi geromis valdymo sąvybėmis sudėtingomis sąlygomis. Medinė šerdis turi bambuko sluoksnį, sustiprintus šonus, platesnes sustiprintas PULSE PAD briaunas. Žodžiu - slidės gyvenimo džiaugsmui.
 
blog comments powered by Disqus