Burlenčių sezono atidarymo varžybos

  • 0

Šį savaitgalį įvyko "Vėjas galvoje" organizuotos sezono atidarymo varžybos. Jos sutapo su 14-tu klubo gimtadieniu. Šiek tiek įspūdžių iš gimtadienio šventimo.

Tai vienas iš geriausių būdų švęsti gimtadienį - su gera kompanija sudalyvauti varžybose. Šventimo sezono dar nebuvau atidaręs, tai šis "baliukas" buvo jėgų patikrinimas. Tik prisėdus prie stalo, tai yra užlipus ant lentos gikas pasirodė labai aukštai. Truputi pažeminau. Kol plaukdavau vienas, tol lyg ir pusėtinai, bet jei atsirasdavo kas nors kitas reikalai labai suprastėdavo. Po startų turbūt nebuvo nei vieno, kuris plauktų taip bukai į vėją, kaip aš. Teko ieškoti kitų būdų kylimui į vėją. Prie pirmo ženklo niekada nebuvau pirmas. Antras - tai mano geriausias dienos rezultatas. Priekyje buvo ir Irmantas, ir Arnas, neskaitant Ryčio, Giedriaus ir Karolio. Vėjas, nuo viršutinio ženklo skyrėsi į dvi dalis, panašiai kaip Gardos ežere. Laimėdavo tas, kuris pasirinkdavo tinkamą tam momentui kryptį.

Pirmą plaukimą Arnas LTU 797 visą laiką buvo taip arti, kad aš galvojau jog tai Rytis prisitreniravęs. Visą rezultatą sugadino paskutinis pavėjis, kai Arnas neišėjo į pavėjinį ženklą ir gauja persekiotojų jį aplenkė. Berods, trečio plaukimo metu, vėjas smarkokai pradėjo keisti savo kryptį ir stiprumą. Tada išsiskyrė du buriuotojai, tai Gintas, sugebantis puikiai stebėti aplinką tokiomis situacijomis ir Rytis, sugebantis puikiai stebėti aplinką stebinčius. Retai tenka matyti taip gražiai į situaciją reaguojančius buriuotojus. Šie veiksmai Ryčiui leido iškovoti pirmą vietą plaukime, o Gintui - trečią. Kadangi viską stebėjau labai iš arti, finišavau antras. Paskutinis plaukimas buvo lemiamas ir jo metu išaiškėjo etapo nugalėtojas. Juo labai realiai galėjo tapti Rytis, nes paskutinio plaukimo antrame rate pirmą ženklą apėmė pirmas. Jaučiau, jog gerai plaukiu tik pavėjui... tai visą antro rato lipimą į vėją laiką tik apie pavėjinį kursą ir te galvojau. Halzavau iš karto prie viršutinio ženklo ir truputį atsilikinėdamas nuo Ryčio laikiau kuo bukesnį kampą.

Kaip Rytis jau rašė savo bloge jis jau buvo labai pavargęs ir du papildomi halzai be greito išglisavimo man leido jį aplenkti.


Sezono pradžia labai intriguojanti. Pagrįstų ambicijų yra ne po viena bure. Kurios ambicijos stipresnės? Parodys laikas.
Rezultatai: Formulė Freeslalomas

Vėjas Galvoje nuotraukos

Gero vėjo

FW rezultatai

Vieta Buriuotojas Taškai
1 Gediminas Gresevičius LTU76 100
2 Rytis Jasiūnas LTU799 80
3 Gintas Lapėnas LTU89 60
4 Giedrius Liutkus LTU11 50
5 Karolis Sipavičius LTU1001 45
7 Arnoldas Jasiūnas LTU797 36
8 Irmantas Žakšauskas LTU666 32
9 Mindaugas Kriukelis LTU 29
12 Audrius Voverys LTU 22

FSL rezultatai

Vieta Buriuotojas Taškai
1 Marius Aleksejūnas LTU471 100
2 Stasys Černiauskas LTU63 80
3 Karolis Žakšauskas LTU95 60
4 Kęstutis Indriūnas LTU778 50
5 Valdas Bakšys LTU2121 45
blog comments powered by Disqus