Įspūdžiai iš atidarymo

  • 0

Prognozė nebuvo ideali šeštadieniui, bet ji buvo dar blogesnė sekmadieniui, todėl varžybų organizatoriai stengėsi išspausti viską kas įmanoma iš tų sąlygų, kurios buvo šeštadienį.Vėjas buvo labai labai gūsiuotas. Nuo 2 iki 10m/s, gūsiai buvo trumpi, aštrūs ir dar dažnai kitos krypties nei pagrindinė vėjo kryptis. Iš viso buvo įvykdyti 2 su puse plaukimo. Su puse todėl, kad per paskutinį plaukimą dėl vėjo trūkumo buvo suplauktas tik vienas ratas.

Kaip ir visada per Kauno marių sezono atidarymą ant vandens burlentininkai nebuvo vieni. Akvatoriją teko dalintis su daugybe skirtingų klasių jachtų. Varžybos vyko ne tik FW klasės dalyviams, bet ir Raceboard‘ams bei „Dariaus vaikams“. Taigi ant vandens buvo tikra košė. Dėl tokios didelės buriuojų gausos ant vandens teko keisti distanciją – ji buvo neįprasta.

Šios varžybos asmeniškai man buvo labai sunkios fiziškai. Norint užimti prizinę vietą reikėjo labai daug pumpuotis, labai daug, tikrai labai daug pumpuotis. Aš pumpavausi visų trijų startų metu, aš pumpavausi po kiekvieno posūkio, aš pumpavausi, kad išeičiau į viršutinį ženklą, aš pumpavausi, kad nesustočiau vėjo skylėse, taip pat pumpavausi plaukdamas pavėjui. Taigi tereikėjo pumpuotis...ir galvoti... ir ieškoti gūsių...ir išlaikyti gerą stovėseną... ir nekristi, bei nedaryti taktinių klaidų. Tik tiek ir tu esi pirmas.

Giedriui Liutkui LTU 11 pavyko visa tai atlikti. Jis buvo nenugalimas, - visuose trijuose plaukimuose užimė pirmą vietą. Mantas Gresevičius LTU 13 taip pat plaukė labai greitai ir stabiliai, bet jis vis padarydavo keletą smulkių klaidų, kurios leisdavo Giedriui aplenkti jį. Aš taip pat plaukiau ganėtinai greitai (bent jau aš taip manau :), bet dariau dar daugiau klaidų negu Mantas.  Pagrindinė mano klaida buvo finišas: 2 kartus Mantas aplenkė mane ant finišo tik todėl, kad aš nesugebėjau išsipjauti į finišo liniją (ir ne vieną kartą, o keletą). Vis dėl to šiose varžybose užėmiau 3 vietą ir esu ja patenkintas.

blog comments powered by Disqus